Falowniki Forum Instrukcje Porady Strona Główna Falowniki Forum Instrukcje Porady


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Hitachi X200 ustawienia automatyka zadania rozkazu ruchu
Autor Wiadomość
Phill

Dołączył: 15 Gru 2014
Posty: 1
Skąd: Trzebnica
Wysłany: 2014-12-15, 14:46   Hitachi X200 ustawienia automatyka zadania rozkazu ruchu

Witam
Mamy taki falownik który podłączyliśmy pod pompę wody za pomocą wejścia IO przez przetwornik AS. Wszystko biega jak trzeba ale nie mogę ustawić parametru startu falownika po zaniku zasilania. Chodzi o to że pompa oddalona jest od firmy pół kilometra i gdyby zdarzył się zanik zasilania trzeba by zaiwaniać odpalać falownik. Obczytałem instrukcję, a że w temacie falowników niestety jestem zielony proszę Was o pomoc. W parametrach B01 zmieniałem na opcję 1 jak i 2 niestety po wyłączeniu i włączeniu zasilania konieczne jest wciśnięcie przycisku Run. Bardzo proszę o pomoc, przypominam że nie jestem mocny w falownikach.
pozdrawiam
 
 
bonanza


Pomógł: 60 razy
Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 436
Skąd: Poland
Wysłany: 2014-12-23, 19:29   

Aby uzyskać autorestart trzeba na pewno ustawić sterowanie z zacisków wejściowych - A002=1 i zewrzeć na stałe odpowiedni zacisk. Start przez naciśnięcie przycisku służy tylko do testów i prowizorek, autorestartu w takim trybie pracy raczej nie uda się uzyskać. W Hitachi trzeba się trochę domyślać, o co chodzi w danym parametrze.
:mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group